Acquizhenkväll

Texten kan innehålla annonslänkar, vilket innebär att jag får provision om du köper något via dem. Texterna, eller mina åsikter, påverkas inte av länkarna.

Igår kväll var jag i Alvesta och föreläste för tio glada tjejer. Jag pratade om Acquizhen och vikten av riktigt bra hudvård. Efter det avslöjade jag mina bästa skönhetstips och alla fick överösa mig med frågor.

Det blev väldigt lyckat och jag hade jättetrevligt med många skratt.

Ett stort tack till Ulrica som hade kvällen!

 

Acquizhen är ett effektivt, högkoncentrerad, ekologiskt och organiskt hudvårdsmärke. Är du nyfiken på produkterna, får du gärna maila mig på elin@beautysense.se eller spana in Acquizhen.se

Du kanske också gillar ...

Kommentarer

0 svar

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Om författaren

Elin Fagerberg

Jag är auktoriserad hudterapeut, spaterapeut och makeupartist med över 20 års erfarenhet inom skönhetsbranschen. För mig är skönhet inte bara ett yrke – det är en passion som fortsätter att inspirera mig varje dag. Välkommen till min värld! 

Sök