Årets skönhetsprodukt 2014

Texten kan innehålla annonslänkar, vilket innebär att jag får provision om du köper något via dem. Texterna, eller mina åsikter, påverkas inte av länkarna.

Vilken var den bästa nya skönhetsprodukten 2014? Jag har klurat och funderat, tänkt och grunnat. Jag har mängder med favoriter! Allt ifrån foundation (YSL! <3) till ögonskuggor (MAC) och mängder med annat kul.

Men vinnaren blir ghd Aura, en hårfön som är smidig att styla med, låter mindre än de flesta föner, är relativt lättviktig och det bästa av allt – den är snabb!

Du kanske också gillar ...

Kommentarer

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Om författaren

Elin Fagerberg

Jag är auktoriserad hudterapeut, spaterapeut och makeupartist med över 20 års erfarenhet inom skönhetsbranschen. För mig är skönhet inte bara ett yrke – det är en passion som fortsätter att inspirera mig varje dag. Välkommen till min värld! 

Sök