På en egen brygga

Texten kan innehålla annonslänkar, vilket innebär att jag får provision om du köper något via dem. Texterna, eller mina åsikter, påverkas inte av länkarna.

Igår åkte jag och min man iväg på en underbar utflykt! Vi åkte ut till Muskö i Skärgården och efter en liten stund hittade vi en badplats där vi var helt själva. Det var underbart! Vattnet var varmt, kändes rent och solen strålade. Jag kom verkligen ner i varv!

Det är ganska tufft att vara höggravid i den här värmen. Men det känns så mycket bättre så fort jag får bada!

20140726-090755-32875536.jpg

Du kanske också gillar ...

Kommentarer

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Om författaren

Elin Fagerberg

Jag är auktoriserad hudterapeut, spaterapeut och makeupartist med över 20 års erfarenhet inom skönhetsbranschen. För mig är skönhet inte bara ett yrke – det är en passion som fortsätter att inspirera mig varje dag. Välkommen till min värld! 

Sök