Tävling nr. 4 – Armband från Elena Gloria

Texten kan innehålla annonslänkar, vilket innebär att jag får provision om du köper något via dem. Texterna, eller mina åsikter, påverkas inte av länkarna.

Hösten blir dramatisk och varför inte pricka in den dramatiska trenden med ett coolt armband från Elena Gloria? Det här kommer från Starstudioshop.se och kostar där 400kr (det dubbla i butik..). Nu har du möjlighet att vinna ett!

För att vara med och tävla vill jag att du berättar vad du vill läsa mer om på min blogg. Maila ditt svar tillsammans med ditt namn och adress till elinfagerberg@live.se. Märk ditt mail med ”Tävling Elena Gloria”. Senast den 11 september vill jag ha ditt svar.

När vinnaren väl är dragen kommer det utannonseras här på bloggen. Det kommer då krävas att du besvarar ditt vinnarmail för att vinsten inte ska gå vidare.

Lycka till!

bild-64

 

Du kanske också gillar ...

Kommentarer

0 svar

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Om författaren

Elin Fagerberg

Jag är auktoriserad hudterapeut, spaterapeut och makeupartist med över 20 års erfarenhet inom skönhetsbranschen. För mig är skönhet inte bara ett yrke – det är en passion som fortsätter att inspirera mig varje dag. Välkommen till min värld! 

Sök