Ascoola 90-talet

Texten kan innehålla annonslänkar, vilket innebär att jag får provision om du köper något via dem. Texterna, eller mina åsikter, påverkas inte av länkarna.

Vi promenerade i sanden igår och satte oss senare på en skön bar och drack drinkar. Bananshake med malibu är en egenkomponerad ny favorit!

I julklapp fick vi bland annat spelet ”Ascoola 90-talet” av min underbara svägerska Anna. Spelet har åkt med på resan och vi hade otroligt kul med det igår kväll. Ännu roligare efter några drinkar ;). Frågeleken är ett hett tips att köpa! Det är riktigt kul och man kan inte bli annat än nostalgisk.

Vi mötte även jättekrabban Allan. Jag hoppas att jag inte kommer trampa på han eller någon av hans vänner..

[slideshow]

Du kanske också gillar ...

Kommentarer

0 svar

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Om författaren

Elin Fagerberg

Jag är auktoriserad hudterapeut, spaterapeut och makeupartist med över 20 års erfarenhet inom skönhetsbranschen. För mig är skönhet inte bara ett yrke – det är en passion som fortsätter att inspirera mig varje dag. Välkommen till min värld! 

Sök