Den senaste ambassadören för Lancome

Texten kan innehålla annonslänkar, vilket innebär att jag får provision om du köper något via dem. Texterna, eller mina åsikter, påverkas inte av länkarna.

Lupita Nyong blir Lancomes nya ambassadör. Jag tycker att hon är extremt vacker och ett perfekt val. Har ni sett henne i oscarsbelönade 12 years a slave? Jag har inte hunnit se den filmen än. Men jag ser fram emot att göra det.

LupitaHuden, ögonbrynen, munnen och fram för allt utstrålningen! En sådan utstrålning kan nog bara komma av en bra självkänsla och en stark tro på sig själv (och lite photoshop). Underbart!

 

Du kanske också gillar ...

Kommentarer

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Om författaren

Elin Fagerberg

Jag är auktoriserad hudterapeut, spaterapeut och makeupartist med över 20 års erfarenhet inom skönhetsbranschen. För mig är skönhet inte bara ett yrke – det är en passion som fortsätter att inspirera mig varje dag. Välkommen till min värld! 

Sök