Glamour och välgörenhet i ett!

Texten kan innehålla annonslänkar, vilket innebär att jag får provision om du köper något via dem. Texterna, eller mina åsikter, påverkas inte av länkarna.

Fantastiska M.A.C har ett spännande samarbete med Ricky Martin och Nicki Minaj till nästa Viva Glam!

Nicki Minaj har tillsammans med M.A.C tagit fram ett riktigt rosa läppstift som ser underbart ut. Ricky Martin står för ett läppbalsam i tub som är perfekt för både män och kvinnor.

För varje såld produkt så går hela försäljningspriset till M.A.C Aids Foundation. Hurray! Mer sånt här!

Produkterna släpps i början av mars.

 

Du kanske också gillar ...

Kommentarer

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Om författaren

Elin Fagerberg

Jag är auktoriserad hudterapeut, spaterapeut och makeupartist med över 20 års erfarenhet inom skönhetsbranschen. För mig är skönhet inte bara ett yrke – det är en passion som fortsätter att inspirera mig varje dag. Välkommen till min värld! 

Sök