Grattis Daisy Beauty!

Texten kan innehålla annonslänkar, vilket innebär att jag får provision om du köper något via dem. Texterna, eller mina åsikter, påverkas inte av länkarna.

Papperstidningen Daisy Beauty fyller ett helt år och ska fira det med en resa till Tallinn. Och jag är medbjuden! Hurray!

På torsdag kväll åker vi över till Tallinn med båt (jag håller tummarna för att inte få estoniapanik). Vi stannar där tills på söndag och kommer få bo på tjusiga Tallink Spa & Conference. Dagarna kommer fyllas av spännande skönhetsföreläsningar och jag kan inte berga mig tills jag får se schemat! Det ska bli mellan -10 och -25 kalla grader ute, brrrr. Jag hoppas att jag kommer hinna värma mig på hotellets fina SPA. Det ser helt ljuvligt ut!

Det här blir tredje utlandsresan för mig på två månader. Jag som älskar att resa är helt överlycklig! Det ska bli vansinnigt kul!

Du kanske också gillar ...

Kommentarer

0 svar

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Om författaren

Elin Fagerberg

Jag är auktoriserad hudterapeut, spaterapeut och makeupartist med över 20 års erfarenhet inom skönhetsbranschen. För mig är skönhet inte bara ett yrke – det är en passion som fortsätter att inspirera mig varje dag. Välkommen till min värld! 

Sök