Ian gästbloggar: Lush Zest

Texten kan innehålla annonslänkar, vilket innebär att jag får provision om du köper något via dem. Texterna, eller mina åsikter, påverkas inte av länkarna.

Jag testade en stylingprodukt från Lush igår. Den är en del av deras sommarkollektion. Produkten heter Zest och är en hårgelé. Gelén gav en bra stadga och ett lagom glansigt intryck. Som namnet antyder, så innehåller gelén citrustoner. Just doften är en av produktens absolut största plus. Håret sprider verkligen en ljuvlig apelsindoft efter applicering. Gelén passar för män såväl som för kvinnor.

Elin Fagerberg Lush Zest

Mycket nöje

/Ian

Du kanske också gillar ...

Kommentarer

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Om författaren

Elin Fagerberg

Jag är auktoriserad hudterapeut, spaterapeut och makeupartist med över 20 års erfarenhet inom skönhetsbranschen. För mig är skönhet inte bara ett yrke – det är en passion som fortsätter att inspirera mig varje dag. Välkommen till min värld! 

Sök