
Texten kan innehålla annonslänkar, vilket innebär att jag får provision om du köper något via dem. Texterna, eller mina åsikter, påverkas inte av länkarna.
Jag är auktoriserad hudterapeut, spaterapeut och makeupartist med över 20 års erfarenhet inom skönhetsbranschen. För mig är skönhet inte bara ett yrke – det är en passion som fortsätter att inspirera mig varje dag. Välkommen till min värld!
För att ge en bra upplevelse använder vi teknik som cookies för att lagra och/eller komma åt enhetsinformation. När du samtycker till dessa tekniker kan vi behandla data som surfbeteende eller unika ID:n på denna webbplats. Om du inte samtycker eller återkallar ditt samtycke kan detta påverka vissa funktioner negativt.
Det du sökte efter finns inte. Försök igen med ett annat sökord.
0 svar
Skulle precis säga, det var ju inte så juligt snarare våraktigt, sedan såg jag vad du skrev! Härligt, längtar till våren!
Jag med! Med tulpaner och solsken!
Kakfatet är ju urläckert, det hade jag kunnat tänka mig ha på en av mina byråer med smycken i!
Visst är det! Jag vill ha minst två 🙂