Snack via podcast

Texten kan innehålla annonslänkar, vilket innebär att jag får provision om du köper något via dem. Texterna, eller mina åsikter, påverkas inte av länkarna.

Modesnack, Skönhetssnack och Bloggsnack är tre nya spännande podcast som nu lanseras på Trendsnack.se. Modebiten är redan i full gång och i mitten av november tillkommer avdelningarna för skönhet och blogg. I varje avsnitt får du möta spännande profiler ur mode-, skönhet- och bloggvärlden. Spännande! För skönhetsdelen står duktiga (och trevliga!) makeupartisten Åsa Östergren. Jag kommer definitivt att lyssna när jag är ute och joggar och vill glömma bort att jag gör just det..

styleinelin660En podcast med Elin Nyström bakom Stylein ligger ute nu! 

Du kanske också gillar ...

Kommentarer

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Om författaren

Elin Fagerberg

Jag är auktoriserad hudterapeut, spaterapeut och makeupartist med över 20 års erfarenhet inom skönhetsbranschen. För mig är skönhet inte bara ett yrke – det är en passion som fortsätter att inspirera mig varje dag. Välkommen till min värld! 

Sök