Tävla om nya Nivea Men CREME

Texten kan innehålla annonslänkar, vilket innebär att jag får provision om du köper något via dem. Texterna, eller mina åsikter, påverkas inte av länkarna.

Det är dags för en tävling för karlarna! Ian skrev om nya NIVEA MEN CREME för någon dag sedan. Sugen på att vinna en burk?

Universalcremen är speciellt utvecklad för män, har en fräsch doft och absorberas snabbt i huden. Bra för de som vill att hudvårdsrutinen ska vara enkel och snabb

Nivea men creme

Nu har du chansen att vinna ett av tre kit med nya NIVEA MEN CREME, och du behöver bara maila mig och berätta vilka tre användningsområden cremen har (spana gärna in bilden ovan..). Maila mig på elinfagerberg@live.se senast den 15 maj. Glöm inte att även skriva din adress.

Besök www.niveamen.se för mer information om produkten

Detta är ett sponsrat inlägg i samarbete med NIVEA MEN

Du kanske också gillar ...

Kommentarer

0 svar

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Om författaren

Elin Fagerberg

Jag är auktoriserad hudterapeut, spaterapeut och makeupartist med över 20 års erfarenhet inom skönhetsbranschen. För mig är skönhet inte bara ett yrke – det är en passion som fortsätter att inspirera mig varje dag. Välkommen till min värld! 

Sök