Tävling med klänningskonungen

Texten kan innehålla annonslänkar, vilket innebär att jag får provision om du köper något via dem. Texterna, eller mina åsikter, påverkas inte av länkarna.

Kungen av klänningar, Lars Wallin har en tävling i samarbete med Nacka forum. Tävlingen innebär att man har möjlighet att vinna en egen klänning, designad av Wallin. Behöver jag berätta att jag ska vara med?!Tävlingen är i samband med Lars Wallins utställning i Nacka Forum. Klänningen är couture och värd 50 000 kr. Måste fixa en biljett till Nobelfesten också..

Mer om tävlingen hittar du här.

Du kanske också gillar ...

Kommentarer

Ett svar

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Om författaren

Elin Fagerberg

Jag är auktoriserad hudterapeut, spaterapeut och makeupartist med över 20 års erfarenhet inom skönhetsbranschen. För mig är skönhet inte bara ett yrke – det är en passion som fortsätter att inspirera mig varje dag. Välkommen till min värld! 

Sök